| CrissRonnye7 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla:in poze arat cumva iar in oglinda in alt mod.Sunt obsedat efectiv de infatisarea mea.Este vreo tulburare psihica sau exista vreun fenomen?

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

Salut.
Dupa parerea mea nu e vorba de niciun fel de tulburare psihica. Daca ai 14-16 ani e normal sa crezi asta, sincer sa fiu asa mi-se parea si mie, dar na. Cu timpul o sa uiti de aiureala asta, asa ca stai linistit.
T/C.

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Depinde de aparatul foto, de rezolutie, de lumina, de unghi. Unu era obsedat de selfie-uri, a incercat sa se sinucida dupa ce a facut multe si in niciuna n-a iesit perfect. :)) http://www.independent.co.uk/......12421.html

| justanotheruser99 a răspuns:

Se numește sa fi fotogenic, dar in legătură cu "obsesia" ta, stai calm ca o sa îți treca, nu e nici un fel de tulburare psihica, pur si simplu nu îți place sa fii nearanjat.

| LoveSleep a răspuns (pentru justanotheruser99):

S-o numi așa, dar în niciun caz nu se scrie așa.

| justanotheruser99 a răspuns:

LoveSleep îmi pare rău să te contrazic, dar dicționarul e de aceeași părere cu mine. Pentru convingere citește aici:
https://dexonline.ro/definitie/fotogenic