| mmeee79 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla! Parul meu... cel cret si frumos, acum nu mai e cret din varful capului si in spate s-a intins! nu vreau sa se intinda. Vreau sa ramana cret! ce sa fac?crying(sunt ff disperata, folosesc spuma(intensa pentru ca e mai buna si mai tare)pentru par si totusi nu stiu de ce s-a intins, adica mai e cret dar nu mai e la fel era fff cret, acum pot sa spun ca se face intre cret si drept.si nu vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! help pls

2 răspunsuri:
| mmeee79 explică:

Pai daca nu folosesc spuma e mai rau, adica nu folosesc multa numai cat sa-mi aranjez putin parul, dar nu mai e la fel de cret, cum sa spun."se lasa" creturile mele frumoase, si chiar nu vreau asta! imi iubesc parul, il iubeam si il voi iubi mereu, as vrea sa il am din nou cu creturile alea frumoase, parul meu nu este f lung putin peste umeri.help me daca puteti si stitihappy

| Kerli a răspuns:

In general parul cret e gras si cum ai folosit spuma l-ai igrasat si mai tare
iti recomand sa nu mai folosesti spuma si nici balsam. intreaba la farmacie pentru mai multe detalii
primesc funda? big grin