| Andreea9311 a întrebat:

Nu stiu cum e vremea la voi da in Galati de aseara iarna si-a intrat cu adevarat in drepturi. In sfarsit a nins. Dupa cativa ani cand ningea doar cate 1-2 ore si se topea zapada azi am reusit sa ma bulgaresc si sa racesc serios. Deja cand ma uit pe geam parca nu mai imi vine sa ies din casa si sa raman in patura la calduricaaaa... La voi cum e vremea?thinking

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cati sunteti frate din Galati, de unde tot apareti? Poate dam cu totii de-o bulgareala acum ca avem si cu ce. Iti dai seama, bataie cu bulgar intre TPU-isti.hee hee

| psiholoaga a răspuns:

La bucuresti ninge intruna de azi dimineata, acum s-a mai calmat, s-a pus ceva zapada si e frrrrig. Daca nu ar trebui sa ies din casa, si eu as sta in patura toata ziua.

| JeSa a răspuns:

Frumoasa, a nins tongue si la Bacau
Bye, Jessy

| Gregory a răspuns:

Bună! La Brăneşti ninge începând de la ora 7. Acum s-a mai potolit. Stratul de zăpadă măsoară aporoximativ 10 cm. Şi sper să ningă în continuare ca să avem multă zăpadă de sărbători! :)
Dedicaţie de sezon:
http://www.youtube.com/watch?v=1zuCR9fGH1I
Crăciun fericit!

| cretzufinish a răspuns:

La mine in Galati e la fel. laughing Nu mi-a venit sa cred. Eu ies acum sa-mi frec sania rolling on the floor

| marry a răspuns:

Asa e...in Galati e suuuuper tare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai galatiul.la bulgareala. dupa, dau un vin fiert, cu piper.

| troxanici a răspuns:

Si la mine la Tg - Mures a nins, inca de ieri, nici mie nu imi vine sa cred ca e asa de frumos afara, pana acum era naspa, dar acum simti intr-adevar ca vin sarbatorile... yuupyyyhee hee.