| Buburuzăăăă a întrebat:

Decii eu cand ies afara mai ales iarna ma bat cu zapada toaata is plina de zapada nu am caciula is uda de ce nu racesc? Iar cand stau in casa la caldura beau cald racesc. Astept un raspuns ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Poate e mai mult curent in camera. Asa mi-se intampla si mie, e foarte mult curent in camera si racesc stand acasa... straight face

1 răspuns:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Răceala se simte peste câteva zile.