| HREASHI a întrebat:

Nu stiu daca am o dipresie pur si simplu nu-mi mai place nimic am interes fata de foarte putine lucruri si aproape orice cuvint ma irita!
Dar unele simptome ale dipresiei!
Mie rusine ca spun asta deoarece sunt baiat!
Cum sa scap de chestia asta!?

3 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

De ce sa iti fie rusine?

poate pentru ce nume ai pe tPU INTELEG

incearca sa dorrrrrrmi

| andrei a răspuns:

De ce sa iti fie rusine?

poate pentru ce nume ai pe tPU INTELEG

incearca sa dorrrrrrmi

| mihai_2762 a răspuns:

Stai linistit nu ai de sa iti fie rusine si baetii mai au depresii uneori sau stari de nechef. ti-as sugera sa faci ceva nou ceva ce nu ai mai facut pana acum daca poti sa faci asta ar fi bine. incearca sa mai iesi cu prietenii in oras la o bere sau poate la agatat niciodata nu se stie cate poti sa faci cand iesi cu baetii la o bere. incearca sa te distrezi mai mult. bafta si sa auzim de bine:d