| 3m11 a întrebat:

Salut..Am o problema cu o fata...Chestia e ca ea tot face misto de mine ca ii place sau nu mai stiu eu ce da ea se preface si ma face si de rusine...cum sa fac sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Si tu ii permiti toate chestile astea? Noarmal ca te ia de fraier daca te vede moale, iar tu daca ai ajuns sa ceri ajutor pe net in aceasta privinta, e de rau... Explica'i ca te deranjaza gesturile si vorbele ei, daca nu intelege, platestei cu aceias moneda.

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Normal ca face misto de tine atat timp cat tu ii permiti. Nu vad unde ar fi problema?! poti sa fii mai dur cu ea si sa-i zici ca te deranjeaza comportamentul ei ..Sau daca ai vreun sentiment pentru ea poti sa ii zici in fata poate dupa se va linisti cu "luatu de fraier". FUNDA?!

| TheBiban a răspuns:

Psihologie inversa. Fa si tu misto de ea ca dupa putin timp va inceta de totlaughing

| CrazyTeenager a răspuns:

Ia-o la p-u. l. a.