| DavidDavidIulian3434 a întrebat:

Nu stiu de ce dar simt nevoia sa am o iubita, sa vorbesc cu ea, sa ma inteleaga dar am dar 13 ani! Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E perfect normal, ai 13 ani, de acum încolo o sa ai extrem de multe tentații gen sa atingi fetele, sa le dai peste fund, sa ai o prietena sau sa întorci capul după toate fetele de pe strada, asa e la vârsta asta.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

"sa le dai peste fund" - de as fi fata si ar indrazni vreun taran libidinos asta, 10 ani l-as tine in procese si nu m-as lasa pana nu e acuzat de hartuire.
Ce om prost si jalnic face chestii ca asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Ce chestii? Sa dea la o fata peste fund? Marea majoritate. Nu înțeleg de unde vine atitudinea pe care ai luat-o mai sus

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate dintr-o lume de oameni ce au depasit stadiul de homo-erectus.
Ti-am zis, 10 ani l-as purta prin tribunale si pana la urma si plateste. E total inadmisibil, ma gandesc ca doar o panarama ar accepta asa ceva. O femeie demna nu are cum sa reactioneze bine la un astfel de comportament de taran libidinos.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hormonii

| Plato a răspuns:

Te intelege mamica ta, scumpule, poti sa-i spui orice.
Ce se intampla? Influentele societatii monotone.
Parintii sunt acolo, cand te simti neinteles, nu exista alti oameni in viata ta la varsta aia. Familia si animalul de companie, atat iubesti, atat te iubesc.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Și eu voi avea prin septembrie 13, și nu ești singurul care vrea iubită. Sincer, și eu aș vrea un iubit, deoarece nu am prieteni cu care să vorbesc, nimeni n-are chef de mine.

| sadrian46 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu știam că ești așa de tânără! Mulți înainte!
Și ani, și iubiți!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru sadrian46):

Da tongue asta e noua generațiewinking

| DavidDavidIulian3434 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pot sa fiu eu iubita ta; 0