| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt foarte singur, nu mai suport viata asta. Am nevoie de ajutor, si cum nu am prieteni... apelez la voi. Simt nevoia sa vorbesc cu cineva, cineva care sa ma inteleaga. Id-ul meu: preda_ionut_dark. Va multumesc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu sant ca tine dar nu am necazuri ci am sperante de la viata chiar daca fetele s-au dilit destul si baietii se baga numai in necazuri sa stii ca parintii sant alaturi la bine si la rau dar ne satisfac nevoile cand avem nevoie de ceva, ne da bani si asa mai departe.

| catthshshshs a răspuns:

Si ce motiv de suparare ai? Esti tanar, ai viitorul in fata. Fa-ti prieteni, distreaza-te, gaseste-ti pasiuni. Bafta!

| Octavian26 a răspuns:

Sal prietene, dupa cum vezi mai ai cativa prieteni! Nu iti inteleg motivul, dc asa suparat pe viata, ce s-a intamplat?

| salbaticuu a răspuns:

Esti emo? Daca da atunci sterge-ti contul si arunca-te in spatele trenului. Nu exista om fara prieteni ci doar sa nu ii vada...Esti dilau.