| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce nu se afiseaza intrebarile mele, dar eu vreau sa va intreb daca e mai bine ca m-am intors?
Pa.pa

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Tu esti? daca da, sa mi trimiti si mie un mesaj, sa fiu sigura ca esti tuhappy
Pa, pa!

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai bine schimba-ti numele de utilizator, ca te faci de ras.
Nu sunt aici prea multi dispusi sa te creada. Multi dintre noi o cunoastem bine pe Legiuitoare si e cam greu sa ne convingi. Fii original(a)!

| Silvia a răspuns:

Nici eu nu prea cred ca esti legiuitoarea.Ai uitat sa zici "Buna". Ea nu ar fi uitatwinking.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dacă eşti adevărata Legiuitoare, afişează la avatar fotografia pe care o avea ea...crezi că ne-am născut ieri?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Noi toti stim ca nu esti utilizatoarea Legiuitoarea. Ce daca ai un alt windows, poti pune in continuare diacritice. Numai ca tu nu stii cum. Si nici nu stii ca se numesc diacritice, ceea ce Legiuitoarea stia. Faci mult mai multe greseli de exprimare, majoritatea de adoilescenta educata in fata calculatorului.
Legiuitoarea se exprima in fraze scurte, sacadate, cu multe paragrafe. Nu ar fi comis niciodat o eroare de exprimare de genul aleia cu "dar eu" din enuntil tau. Apoi, ea cunoastea regulamentul si stia de ce nu-i intra automat intrebarile pe un cont nou. Asadar..., mai ai multe de invatat. Sa-ti fie rusine.

| Leea1234 a răspuns:

winking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E minunat ca te-ai intors (la calculator? ) Ia zi, nu-i asa ca vrei si "rank"-ul inapoi? Mai bine posteaza de pe celalalt user, nu pacalesti pe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau să judec dar nu sunt convinsă că eşti legiuitoarea...
1. te-ai întors pe site.
2. publici o astfel de întrebare.
3. nu scrii cu diacritici.
4. nu ştii de ce nu se afişează întrebările.
5. un uitilizator a spus că tu ai stat pe chat şi ai spus înainte că nu te încântă.
6. mulţi vor să îşi facă renume în numele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este rau ca te-ai intors! Iar pa pa, iar raspunsuri la toate intrebarile, cu rost si fara rost, doar de dragul punctelor. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am mai spus ca nu cred sa fii ea. Macar daca-ti dadeai silinta sa scrii ca ea tongue