| aleeee a întrebat:

Nu sunt fana Justin Bieber, dar filmuletul acesta chiar imi place:)):

http://www.youtube.com/......edded&fs=1

Ce ziceti?
Justin Biber sau Biberon?

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ala nu e justin bieber in niciun caz laughing. e prea penibil baiatul asta pentru bieber laughing

| unione a răspuns:

Nu stiam ca exista cocalari si in America. tare faza cu aruncatul banilor

| amaadina a răspuns:

Super tare laughing

| Boniboon a răspuns:

@ livia. Baiatul din clip a incercat sa il imite pe Bieber, in niciun caz a vrut sa se dea drept el laughing). Faza cu masinuta a fost foarte tare rolling on the floor)

| Sergiu_1459 a răspuns:

Ce tare e laughing

pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin e cool... cei care nu-l plac nu-l plac pentru ca nu e el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam afon, si ce avea pe el pocseri a inviat din morti rolling on the floor justin beiber e cel mai cool

| ღﻻღAdrianaღﻻღ a răspuns:

De fapt se scrie justin bieber