| IryLoveShadow a întrebat:

Nu sunt foarte grasa dar am burtica si se vede nu-mi place. ce trucuri as putea face sa nu se mai vada asa de tare? funda mare :* puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

1.poti purta o burtiera [dar nu e recomandabil]
2.trebuie sa porti imbracaminte mai larga, si sa eviti hainele ''mulate''

| Adorable a răspuns:

Tot secretul constă în felul în care te îmbraci. Poartă un brâu, peste el dres, o maletă de culoare deschisă şi pe deasupra un bigman sau un sacou de culoare neagră. Dacă eşti mare în talie, nu ezita să porţi tocuri căci îţi vor face picioarele mai frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea purta un brau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai baga atata porc in tine. oricum sarbatorile sunt aproape gata.