| A_5617 a întrebat:

am 14 ani.1,70.si 52 de kg

Nu sunt grasa, dar am putina burtica si niste solduribig grin

Si nu se vede bine cu costumul de baiesad

Cum as putea sa dau jos soldurile si burtica?

funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| PaulB a răspuns:

Pai eu am 15 ani 1, 69 si 54 kg, dar sunt baiat big grin in fine
Trebuie sa faci sport, abdomene, alearga in fiecare zi.nu stiu sport sa fie, daca nu mananci nu te ajuta cu nimic sa-ti scazi burtica big grin
Sper ca te-am ajutat.Bafta

2 răspunsuri:
| jimripper a răspuns:

Bine, poti sa urmezi pe youtube niste clipuri de la cineva cui i-a mers. De ex cauta la search " charliejames1975 "

Nu are rost sa-ti dau nici un sfat cum ar trebui sa faci...
Tine de tine, pentru ca chestia asta o faci in fiecare zi si sigur n-o sa te moralizam noi destul aici

| didi50 a răspuns:

Facand miscare (alergare, abdomene)