| anonim_4396 a întrebat:

Nu v-ati saturat de stirile de la TV din ziare si de pe net care nu va ajuta la absolut nimic? big grin De exemplu eu nu mai urmaresc de mult canalele de stiri si nici nu citesc presa scrisa sau online insa ma distreaza cat pot fi oamenii de imbecili si asta nu doar in Romania ci pe intreg mapamondul. Cred ca moda stirilor imbecile vine din USA fiindca din greseala se intampla sa citesc cate un titlu de stire pe yahoo cand intru sa-mi verific e-mail-ul si cei de pe yahoo au doar stiri complet imbecile gen ce haine poarta nush cine ce sutien, ca si-a facut nush cine poze intr-o toaleta rolling on the floor fratilor asta cred ca e planeta retardatilor.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine că ți-ai dat seama că totul este pur comercial, nimic constructiv, de viitor!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Asta este. Daca aveam posibilitatea sa mergem pe alta planeta, o faceam.Dar veneau dupa noi.Ca nu le mai mergeau afacerile.

| Mădă0611 a răspuns:

Inseamna ca n-ai aflaaaaat. :O Pai se poate? Bianca si Victor divorteazaaaaa! (multe semne de exclamare)
http://www.timesnewroman.ro/......a-in-seama Pamflet.

| Dariusuu a răspuns:

Adevărul este că promovează toate incultele la televizor în loc să bage ceva mai educativ pentru toţi.
Ne-o prezintă pe doamna Drăguşanu de parcă ar interesa pe cineva cu cine îşi petrece ea timpul liber.

| pietrean a răspuns:

Cei care dau astfel de vesti(in ziare, la TV, la radio), au un anumit public, cu o cultura mai putin dezvoltata(dar unii se uita si din curiozitate) si din rating-ul acesta, isi iau banii.Mai castiga si din anunturile publicitare, deoarece, stiindu-se citite si urmarite mai mult, acolo dau anunturile diferite firme.TELECOMANDA fiind cea care schimba posturile,cine vrea poate sa o folosesca, sa caute ce programe ii place.
Eu de exemplu,ma uit foarte des la Digi WORLD,Digi LIFE,Paprika,Nature,Nat Geo WILD,rar la Euforia(cand era difuzata emisiunea Dr.OZ) si rar la stirile zilei.
Pentru fiecare categorie de public,exista anumite emisiuni,stiri si fiecare decide unde sa se uite.Dar la noi,in tara, dupa cum se vede, revistele si emisiunile de scandal, sunt primordiale, au cel mai mare rating.Asta suntem(prezent dar si viitor), mai ales ca se vede si dupa postarile copiilor si tinerilor, care folosesc acest site!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Senzaţional! Dă CLICK pe răspunsul meu pentru a-mi vizualiza părerea.

http://cdn.memegenerator.net/instances/500x/44783083.jpg