| Kozi a întrebat:

Help!
Ce se intampla in Facebook?
Vreau sa citesc stirile de pe canalele tv si nu pot.
Fac asta numai cand nu sunt acasa si nu am tv. Deci, nu am intrat de mult pe Facebook si nu mai stiu cum sa-l folosesc.
Cum sa fac sa citesc articolele de la stiri?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Există si alte solutii. Poti intra din Google. De ce neaparat din Facebook?
Tot tu esti cu clanța mare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna ca ei au dezactivat aceasta optiune si numai poti citii.

| Kozi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar tu poti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kozi):

Eu nu am Facebook nu ma intereseaza asceva.

| Kozi explică (pentru anonim_4396):

Si atunci de ce raspunzi aiurea?
Ei au interesul sa se citeasca articolele/stirile.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Kozi):

Ca sa intrebi tu esti multumit?

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu pierzi mare lucru, in afara de titluri clickbait si informatii inutile.O pauza nu strica din cand in cand.

| Kozi explică (pentru dullcat):

Nu e vorba de Facebook, e vorba de stiri.

| dullcat a răspuns (pentru Kozi):

Poate e o problema de la ei? Oricum acestea vor ramane acolo si poti citi oricand.Intre timp poti accesa canalele Youtube, ai si acolo stirile.De exemplu https://www.youtube.com/@StirilePROTV
(sau cauti pentru orice post doresti)

| dullcat a răspuns (pentru Kozi):

Ai zis de Facebook, adica sa accesezi stirile prin intermediul platformei. Poti accesa siteurile canalelor de stiri direct din google si citesti articolele acolo.Solutii sunt, daca vrei.

| Kozi explică:

@ CristiDinBucuresti Sau mai degraba ca sa faci tu niste punce degeaba.
Copil prost ce esti! Ce faci cu punctele alea? Ciorba?
Daca nu poti fi de ajutor, du-te la gradinita pana te maturizezi. Mai ai si tupeul ca tot tu sa ma ignori.