| AvalohAlyn a întrebat:

Nu va agasează reclamele in viața de zi cu zi?(la tv,pe net,pe strada, oriunde, radio, pliante, afișe).
Nu vi se pare că reclamele au explodat și sunt agasante și enervante tare căci le găsești la orice pas? Și toate frumos împopoțonate de parcă ar fi piatra filosofală.
Toți sunt "in gat" după cat mai multi bani.Si nu se mai satura.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Au explodat, trebuie sa scoata si ei bani de undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine mă agasează cel mai mult reclamele de pe site-uri dar mai ales cele de pe Youtube.
De aceea folosesc AdBlock Plus.
De asta mi-am dat şi eu seama: că în ultimii ani am început să fim bombardaţi cu videoclipuri unde se promovează opulenţa, luxul; cu pseudoartişti sau sau pseudoinfluenceri care vorbesc, cântă numai despre câţi bani şi femei au ei.
Eu mă feresc de astfel de content şi aleg ce e pur şi de calitate.

| Andrei200202 a răspuns:

Nu te mai concentra pe ele