| ĐємσиiquєΑиgєl a întrebat:

NU va intrebati cateodata ce se va intampla cu voi dupa ce muriti?
Nu o sa mai faci lucrurile pe care le faci in viata zi cu zi, adica nu o sa mai existati.Cateodata ma gandesc la asta,.nu stii cand mori, poate maine te calca o masina si gata, ai incheiat socotelile cu viata.. Unde ajungi daca mori, adica ajungi in rai sau iad, dar daca nu exista rai/iad, sau te reincarnezi, sau dispari si cu timpu toti o sa uite de tine?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sufletul va avea pacea eterna sau va fi supus chinurilor din iad, in functie de bunatatea sau rautatea pe pamant care ai avut-o.

| M25M a răspuns:

Venim din intuneric si ne indreptam spre intuneric. Odata ce ai murit ai incetat sa existi fizic si spiritual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii te vor aminti numai pentru faptele tale bune rau rele...
daca ramai un om simplu nimeni nu o sa stie de tine...
dar nu merita sa iti bati capul atat, fiecare a trecut prin intrebarile astea...
fie ca vrei fie ca nu tot o sa incetezi sa mai existi... bucura-te de ce traiesti.

| CrazyName a răspuns:

Mori si Punct. Nu mai egzisti!