| mentholinks a întrebat:

Nu va pare rau ca v-ati nascut? Adica ganditi-va ce bine va era inainte sa va nasteti.

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

La ce viata duc acum in prezent, cam da.

| RAY a răspuns:

Nu,viata e o minune a carui origini si evolutie e o minune, un miracol, cu cat aflu mai multe cu atat ma minunez mai mult

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu toti traim in depresie

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie mi-e indiferent.
Viata e o experienta unica, si nu cred in nici o teorie cum ca ar exista ceva inaintea, respectiv dupa ea.
Deci... Altceva sigur nu aveam de facut, asa ca ma bucur ca traiesc.

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu daca era bine dar daca nu ma nasteam mama ramanea o grasuta big grin

| Hammurabi a răspuns:

Pe bune? Deja m-ai dat pe spate.
Dacă chiar îți amintești cum îți era înainte să te naști înseamnă că ești un fenomen.
Întrebarea ta are așa... o fină tentă de îndemn la sinucidere. laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Nu știu cât de bine era înainte să mă nasc. Probabil era cald și confortabil in uterul mamei dar nu regret că am ieșit de acolo.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu imi pare rau. Consider ca exista un motiv sau scop pentru care m-am nascut si oricat de greu mi ar fi la un moment dat tot voi gasi puterea necesara sa ma ridic. Pana a urma viata are si partile ei bune, putine e adevarat, dar daca stim sa le apreciem ne dau puterea sa mergem mai departe, sa depasim obstacolele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.O fi fost bine si atunci, dar acum clar e mai bine))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bine le merge unora ca exist eu, norocul lor, ce regret ca-s ghinionista pentru norocu altora.

| Victor453 a răspuns:

Imi pare, inainte sa ma nasc nu stiam cit de cruda e lumea