| anonim_4396 a întrebat:

Nu va plictiseste internetul(site-urile de socializare)?
Atata timp pierdut fara rost...

10 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu, pentru că nu-l folosesc excesiv. Intru pe facebook 15 minute de-a lungul unei zile sau chiar deloc, alte reţele de socializare nu folosesc. Am tumblr, intru des, dar nu fac decât să dau reblog. În rest mă uit la filme/seriale, ascult muzică, vorbesc cu cine am nevoie şi mă documentez, în general caut cărţi când nu mai ştiu ce să citesc >.

| Wøodenpints a răspuns:

Internetul nu mă plictiseşte. Găseşti chestii destul de interesante pe el.
Mă plictisesc oamenii de pe internet.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Internetul nu este plictisitor si nu este o pierdere de timp, cu el te poti documenta si poti afla informatii interesante

| Yasmin875 a răspuns:

Nu ma plictiseste ca nu stau mai mult de doua ore pe calculator.

| Hevnoraak a răspuns:

În 4 ani de stat pe internet am învățat mai mult decât aș fi putut învăța vreodată.Am studiat puțin din fiecare:
Istorie,Inginerie,Geografie,Astrologie,Mecanică, Psihologie, Sociologie, Medicină, Literatură.
Plus am avut posibilitatea de a studia ingineria militară topic care mi-a adus mai multă satisfacție decât orice lucru pe care l-am făcut vreodată.
Depinde de la o persoană la alta majoritatea stau pe internet pentru facebook și să asculte muzică comercială.

| anonim_4396 explică (pentru Hevnoraak):

La fel si eu, iar ca cireasa pe tort, mi-am gasit jumatatea chiar in retele de socializare, si nu regrethappy

| Diavolcata a răspuns:

Nu tot timpu gasesti ceva interesant, te interesezi, afli, te documentezi etc...

| AndaDaniela a răspuns:

Eu una ma plictisesc...Cand ma plictisesc imi bag castile in urechi ascult muzica si gata...Dar de obicei site-urile de socializare sunt plictisitoare(eu nu stau mai mult de o ora/zi pe astfel de site-uri)!

| FlAiser a răspuns:

nu

| corbeaioanagabriela a răspuns:

Internetul oboseste ochii de la statul mult la calculator, si se acumulaza zilnic.De aceea, noi peste o luna maxim 2 incepem sa fil plictisiti noi copii in general, si ne dor ochii, mai bine am iesi afara la aer curat sau in parc.Eu urasc sa mai stau la cl.