| pagliaci a întrebat:

Nu vă plictisiți acasă?

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sunt atâtea de făcut, de ce m-aș plictisi? Avem tehnologie, nu suntem pe vremea comunismului ca să spunem că nu avem ce face.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu ma plictisesc pentru ca inca lucrez dar daca nu as lucra am eu ce face, am scris intr-un alt raspuns de al meu.

| aumih16 a răspuns:

Eu nu! daca am ce face! asta-i important! si nu ma plictisesc! daca am nevoie de aer! scot capul si pe geam daca trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te la poza mea de profil și dă-ți un răspuns... )))

| Jus7t a răspuns:

Mbda da.

| Eugen80 a răspuns:

Rar, dar imi gasesc ceva de facut.
Ideea este sa termini din proiectele vechi, sa faci altele noi si sa iti faci oarecum viata mai buna. trebuie sa vezi pozitiv toata aceasta vacanta prelungita.

| ugoogle a răspuns:

Nu prea