| anonim_4396 a întrebat:

Nu vă supără useri care dau răspunsuri la mișto la întrebările voastre? Adică mereu găsesc la notificări multe răspunsuri nefolositoare și jignitoare.Voi ce părere aveți?

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Solutia,raport la admin, ignor, alta solutie nu exista pe TPU

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce intrebari pui eu cred ca primesti raspunsuri pe masura.

| mentholinks a răspuns:

Pentru ca sunt unii useri ca tine care pun o gramada de intrebari in nesimtire, fara un salut, fara un va rog, fara un mersi daca a primit un raspuns calumea si atunci e normal ca la unele intrebari tampite sa primesti raspunsuri pe masura. Bine, probabil ai sa spui ca sa nu raspunzi la intrebare daca nu-ti convine. Dar daca ne-am pune toti sa intrebam asa in disperare toate rahaturile si sa tot repetam over and over aceeasi intrebare cu alta palarie n-ar mai sta nimeni pe site. Numai tu cred ca ai pus in 2 zile vreo 30 de intrebari cu hula duhului.

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

Băăăăăă

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu încă hulești, vei merge direct în iad, fără nici un ajutor

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

Vei regreta ziua când ai huli ÎMPOTRIVA DUHULUI SFÂNT!

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai copile, du-te si fa ceva cu viata ta.

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

Nu zice nimeni să nu înjuri, dar nu înjura de Dumnezeu, e mare păcat
.Și ca să știi, „copilul "are un nume

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiai sa-ti spun "Prajituricule"? Ce naiba? Crezi ca-s pedofil?! Va puneti si voi niste nume...

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

E în caz că nu știai, am un nume,

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

Și da, sunt PrăjituriculUscat, ce e greu?

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam ca ai un nume dar daca nu stiu numele. De-acum o sa va zic dumneavoastra.

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

No bine

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

Dar sunt copil, zi-mi cum vrei

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am citit prima data "PrajituuulUscat". Cum de ti-ai ales acest nume?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi primul nu l-am ales eu, iar al doilea l-am ales eu. Prăjituricul vine de la unu care o da nume pentru TPU, iar uscat l-am pus deoarece numele „Prăjituricul"era folosit de altcineva

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Si eu gasesc, dar prefer sa îi las sa se plictiseasca. Ignora-i daca te enerveaza

Răspuns utilizator avertizat
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cineva trebuie sa fie batut in cap laughing. Solutia e sa ii ignori sau daca te jignesc ii raportezi la admin. Daca te iei cu ei nu vei rezolva nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacã te-a "jignit" un vreun user inseamna ca doar ti-a spus adevarul in fata. Iar tu esti prea sensibil.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai vrea tu, dar nu.Mă refeream la faptul că, când pun o întrebare, oamenii răspund pe lângă subiect.Nu sunt sensibil, tu, care nici nu mă cunoști, nu știi răspunsurile mele, nu știi viața mea, nu știi conversațiile mele vii și judeci amululea. Până și tu nu ai răspuns cum nu am vrut

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tocmai ce spune-am linistete-te frate laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt mereu liniștit, mersi

| Dandinelle a răspuns:

E treaba lor cat de interesati sunt de fapt de o intrebare. Daca nu se incumenta cu adevarat sa discute, se baga in jigniri pentru ca nu suporta o discutie intensa, e de ras putin, dar putin mai mult de plans, tinand cont ca majoritatea sunt majori si in teorie ai putea sa discuti cu ei civilizat. Eu incerc sa ii ignor pe cat posibil, mai ales cand stiu despre ce este subiectul, intrebarea.

| 1231242 a răspuns:

Bun venit în club!

| sopranaCadaverica a răspuns:

Sa ti fie mila de ei si timpul lor pierdut.

| acerr a răspuns:

Ori raspund la misto, sau poate cred ca au raspunsul corect! dar multi ataca nu stiu de ce

| Helper07 a răspuns:

Ii ignori sau ii rogi sa fie seriosi.

| christine99 a răspuns:

Tu esti foarte "serios" dupa cum se vede dupa nume si fotografie de profil laughing

| anonim_4396 explică (pentru christine99):

Ce?

| Bogdan_5729 a răspuns:

Da si mie mi se pare super aiurea sincer vorbind. Dar asta e mentalitatea noastra a romanilor. Am intrat si eu pe un site gen TPU din America si este total diferit fata de ceea ce este la noi. Se pun si acolo intrebari stupide, incat te bufneste rasul instant. Dar nu rade nimeni de tine cum se intampla aici.