| Ţiiţţţu a întrebat:

doamne unde au disparut useri care dau raspunsuri serioase? acum peste tot numai elasexygagice si vacute tanga. daca pui o intrebare 80% din useri te iau la misto :@! voi ce parere aveti? va multumesc pentru raspunsuri. o seara placuta!

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Mda, mare dreptate ai aici, de acord 100% cu tine. Apreciez foarte mult avocatnet.ro care este cam in stilul TPU, dar cu oameni cu adevarate probleme, probleme de oameni mari ca sa zic asa.Si aici utilizatorii au probleme, dar consider ca media varstei ceva mai mica face ca intrebarile si raspunsurile sa fie pe masura. Buna remarca ta, felicitari.

| Ţiiţţţu explică (pentru ASIGURATORUL):

Multumesc!

| ASIGURATORUL a răspuns (pentru Ţiiţţţu):

Multumesc si eu asemenea.

3 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Da, ai dreptate. In afara de faptul ca te iau la misto, multi "incerca sa te ajute" prin raspunsuri. tampite. Adica, daca zici: "Cum sa fac bratarile prieteniei, ca nu stiu?" cel putin 1 raspuns suna cam asa: "Doaamneeee, cum sa nu stii?". Il dau fara folos, ca primesc in general stupid sau amuzant/stupid si amuzant. Cum spuneam si spunea si @ASIGURATORUL, felicitari pentru. remarca facuta. O seara placuta si tie!