| AlexDorinel a întrebat:

Nu vi se pare ca americanii sunt din ce in ce mai prosti?
De la ei se trage si prostia romanilor, ca am imprumutat de la ei toate obiceiurile tampite, noi romanii in istoria noastra am fost foarte de treaba, nu am fost asa prosti.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Prostia ti se trage din parinti nu de la americani, nu aia teau facut laughing
Noi romanii in istoria noastra am fost o natke de pprosti de cand sintem, nu stiu de unde scoti balariile astea cam fost foarte de treaba.
Daca eram de treaba, daca nu eram prostii am fi fost departe acum, nu in prapastie laughing
Nu mai da vina pe altii ca tu esti prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Văzând incidentele de la Washington, când s-au omorât între ei pentru un președinte... Am ajuns la concluzia ca sunt mai prosti decât mama proștilor. Și subscriu, sunt și americani demni, cu capul pe umeri. Am cunoscut și eu din SUA, oameni ok. Însă fiecare pădure cu uscaturile sale. Nu ar trebui sa ii băgam pe toți în aceeași oală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fost niciodata prea destepti. Dai te rog niste exemple in care am stralucit de inteligenta?

| tonyc7 a răspuns:

Chiar daca nu sunt toti inteligenti, in general americanii sunt niste oameni demni si destul de increzatori in ei, inclusiv cei de culoare. Natiunea cea mai mandra de pe glob.
Iar prostia multor romani nu se trage de la americani, ci din propria lor fudulie mioritica si usurinta cu care se lasa manipulati precum o turma de oi.