| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare ca pe unii va afecteaza cam mult ce se intampla pe TPU?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Asta nu e o tragedie, aia sunt doar o adunatura de plictisiti fara viata

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ba da

| Drimmero a răspuns:

Intrebarea mai corect suna asa : nu vi se pare ca pe unii ii afecteaza acest site? si da, am observat si eu ca se acorda prea multa atentie pe unele persoane/personaje.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

O sa iesim la pensie aici man

| SilentRain a răspuns:

Si ce se intampla pe TPU?
Ar trebuie sa ai creierul ars, ca sa te afecteze un site ca TPU

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Am observat ca sunt multi care se urmaresc si se cearta toata ziua laughing.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu e o tragedie, aia sunt doar o adunatura de plictisiti fara viata

| Hammurabi a răspuns:

Se întâmplă ceva pe TPU și n-am băgat de seamă? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Mereu e cate o cearta. Intre aceleasi personaje laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi ăsta e farmecul, altfel ar fi monotonie. laughing
Iar personajele de aici sunt cam de nota 10 toate. Mai ales când se ceartă. E cel mai tare entertainment.

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Corect,circ pe gratis

| PersonajFictiv a răspuns:

Avatarul tau...inima de drac si minte de inger, hm thinking

| Dalmore a răspuns:

Ba da. Ma joc Triviador, imi fata pisica, si eu stau sa ma cert cu NuGasescCreierLiber.

| CleanHeart a răspuns:

Din pacate ai o picatură de dreptate, pe multi ii afecteaza această colectivitate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una si-a sters contul de nervi azi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cine? De ce? Lol

| TickTickBoom a răspuns (pentru anonim_4396):

Proasta asta nici de sarcasm nu se prinde.
Trimisesem acu cateva zile cerere la admine sa-mi stearga contul.

Dar asa se consoleaza oligofrenii de pe aici cand li se da la cioc.

| anonim_4396 explică (pentru TickTickBoom):

Calmeaza te ca mie oricum mi s-a parut o gluma tot postul tau