| Tsunade99 a întrebat:

Nu vi se pare ca si o fata se poate da pe skateboard? Credeti ca e ciudat sau normal?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e ciudat, doar si femeile conduc tirul nu numai barbatii.

| AnneMarri a răspuns:

Cred că e normal. Şi eu mă dau pe skateboard. happy

| cat a răspuns:

Totul este ca respectivei fete sa-i placa, in rest ce conteaza sexul.

| Popcorncubranza a răspuns:

Nu mi se pare deloc ciudat. Suntem intr-o lume care teoretic e normala, in care nu e nimic anormal sa vezi o fata pe skateboard.

| Puuunct a răspuns:

Nu are nimic. Eu cred ca e cool o fata pe skateboardwinking.