| SobolanTurbat a întrebat:

Numai in Romania se da non stop la tv despre razboiul din Ucraina?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cred ca peste tot, pana la urma razboiul asta e de interes european, dar mai ales mondial pentru ca lucrurile pot degenera in orice secunda atunci cand la conducerea anumitor tari se afla oameni care nu sunt in toate facultatile mintii.

| Brizbriz a răspuns:

In Ucraina ABSOLUT SIGUR se da non stop la tivi despre razboiul de la ei insasi
apoi vine Polonia, Slovacia, Ungaria si Moldova care primesc refugiati continuu, deci si la ei e non-stop tembelizorul despre chestia asta

apoi vin toate tarile controlate de Davos, unde iar e plin TiVi-ul de razboiul provocat de ei, si toate dau numai perspectiva unilaterala: rusii, rai, Putin nebun

chiar azi m-am uitat crucis: intervievat un pilot ucrainean de drona, care spunea despre o masina cu portiera deschisa abandonata in mijlocul autostrazii, ca soferul a iesit, a ridicat mainile in sus si rusii l-au impuscat... DE UNDE STIE EL ASTA?!? daca a fost de fata, atunci rusii l-ar fi omorat si pe el, daca a vazut din drona, ATUNCI DE CE NU A FILMAT?!? DE CE E NUMAI CUVANTUL LUI?!?

| oglindasultanului a răspuns:

Probabil si celelalte tari vecine.