| bebelusa93 a întrebat:

Nustiu daca e potrivita categoria... dar chiar nu mai exista barbati si pentru mine? nu inteleg de ce nu pot sa-mi gasesc jumatatea! sau macar un prieten.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Te-ai gândit că sunt mari șanse ca problema să fie la tine, și nu la ceilalți? Sincer, cu ce nickname ți-ai pus, m-aș mira ca vreun bărbat să te trateze altfel decât meriți. Și nu meriți un tratament prea bun.

| bebelusa93 explică (pentru Wøodenpints):

Problema nu e la mine ca sunt inalta slabuta... nu arat foarte rau happy si nu are nicio legatura nickname-ul

| Wøodenpints a răspuns (pentru bebelusa93):

Am zis eu ceva legat de aspectul fizic? Habar nu am cum arăți, dar după modul în care ai pus problema și ultimul tau răspuns, îmi cam dau seama că nu ești genul de femeie cu care eu sau alți oameni și-ar pierde vremea.
Oamenii trebuie să-i meriți mai întâi. Apoi să te bucuri de compania lor. Dacă ei nu văd în tine originalitate sau un om cu care să poată lua parte la o discuție interesantă și constructivă, poți să te specializezi în vorbitul în fața oglinzii.