| SMTHING a întrebat:

O ador :X

http://www.youtube.com/watch?v=t_VzBH6C5Vs&feature=relat ed

Voi ce parere aveti?:X:X:Xmerita ascultata?

5 răspunsuri:
| Stelutssa a răspuns:

Iubesc melodiile in italiana si spaniolalove struck.Asta e italiana.Nu am mai auzit melodia pana acum, dar`love struck e superba`love struck sincer chiar imi placelove struck.Merita ascultata 100%`love struck. Funa, pls:*. Mersi de mel`love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu ascult acest fel de muzica dar pentru tine merita nu stiu ce sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu stiam de ea inainte sa o pui! e fantastica! imi place la nebunie o ascult in continuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,nu stiam de ea inainte sa o pui! e fantastica! imi place la nebunie o ascult in continuu!

| denysa_5493 a răspuns:

Mumoasa tare melodia