| Galezu a întrebat:

O dimineata foarte trista pentru mine. sad dar pentru voi?puppy dog eyes

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.Pentru mine a fost ca si pana acum. Obisnuita.

| Aleqa a răspuns:

Pentru mine e bolnavicioasa, am o stare naspa si am impresia ca vomit din 5 in 5 minute.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu, e foarte frumoasa, multumesc Lui Dumnezeu ca a mai avut mila de mine si mi-a mai dat o zi.

| DNSK a răspuns:

Buh..destul de ok.mi cam somn da-i ok

| Woodenpints91 a răspuns:

Probabil eşti puţin cretin, dacă ai impresia că ar trebui să ne pese de cât de tristă ai avut tu dimineaţa.

Chair te crezi atât de important încât simţi că e necesar să ştim şi noi starea ta de spirit?

| Dariusuu a răspuns:

La fel si pentru mine.

Totul va fi bine!

Cred asta.

| Vans a răspuns:

Şi ce?
Aştepţi cumva să se adune pupincuriştii să îţi zică ce rău le pare de starea ta?
Cât despre ziua mea nu te interesează!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faina. Dar de ce trista pentru tine? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dimineata ''normala''. M-am trezit cam devreme, pe la 8:30, si imi este foarte somn.

| blueheart a răspuns:

O sa fie totul bine! happy

| Zatharra a răspuns:

Aşa şi-aşa...

| BlackEyedGirl a răspuns:

Am avut cea mai perfecta dimineata love struck

| dgeko a răspuns (pentru BlackEyedGirl):

Cum arata o dimineata perfecta? happy

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru dgeko):

E perfecta atat timp cat ma distrez la maxim smug

| dgeko a răspuns (pentru BlackEyedGirl):

Bine de stiut ca unii se mai distreaza si dimineata laughing

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru dgeko):

Daca te duci la scoala si ai in clasa un tip ca si colegul meu de banca, nu ai cum sa nu te distrezi love struck

| SmartLie a răspuns:

Leneeeeeeeeeeeeee. sa ma trezesc crying(((((

| xLove a răspuns:

Foarte obositoare, deoarece m-am trezit devreme.

Keep calm, se rezolva totul! Dar, de ce e atat de trista?

| Fota_Liana_1967 a răspuns:

Foooooooooooarteeeeeeeeee buuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaa!