| eu012345 a întrebat:

O femeie poate sa bata un barbat?

14 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Depinde de barbat si de femeie.De obice femeile sunt mai putin dezvoltate ca barbati corporal ma refer.Insa,depinde de parinti, mama mea are 1, 75 - 1, 78 si are vreo 90 de kg.E mare, e inalta, nu e vreo uscata, sau vreo piticanie.Eu am 1, 82 - 1, 83 cu vreo 110 kg.Sunt lat in spate, asta mie constructia.Asa cum spuneam, deinde de genetic.

| Kaℓi a răspuns:

In general, nu. Dar intotdeauna exista cazuri particulare happy

| eu012345 explică (pentru Kaℓi):

"Cazuri particulare"adica atunci cand femeia profita ca barbatsu e mort de beat si atunci rupe oasele in ellaughing

| Kaℓi a răspuns (pentru eu012345):

Ăsta e doar unul dintre cazurile particulare happy

| T0T a răspuns:

Da.

| AirănMeidăn a răspuns:

Normal

| Mayar a răspuns:

Da. Depinde daca tipul poate riposta sau nu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate dacă arată așa
http://fc05.deviantart.net/......dinaus.jpg

| eu012345 explică (pentru anonim_4396):

laughing thumbs up! Chiar mai facut sa rad laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În general, nu. Natura ne-a creat într-o oarecare măsură diferiţi. Dar cum în orice situaţie există excepţii, şi o femeie poate doborî fizic un bărbat.

| Syndre a răspuns:

Normal, depinde de femeie și de bărbat, în ce formă fizică sunt. Iar dacă se apelează la trucuri murdare, cu atât mai mult.

| fqwaf a răspuns:

Sunt cazuri in care se poate, exista si baieti timizi sau fete care sunt dezvoltate muscular sau care fac arte martiale.

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns:

Pe mine poate sa ma bata orice femeie, dar, nu cred ca s-ar ajunge la situatia asta...

| PreaMulteNumeSuntInBazaDeDate a răspuns:

Da! De exemplu mama mea e destul de masiva si ar putea sa bat un barbat mai scund sau cu handicap.