| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare care este pusa de cand suntem mici. ce vrem sa ne facem cand o sa fim mari? de ex. eu vreau arhitect. voi? si de ce? happy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Pana la varsta asta m-am gandit si razgandit de zeci de orilaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu vreau sa devin psiholog happylove struck
Dc?big grin
Pentru ca imi place sa dau sfaturi oamenilorbig grinImi place sa ii ajutwinking

| Anca a răspuns:

Eu de cand eram mica imi doream sa fiu doctor de animale laughing Adica medic veterinar.
Dar la sfarsitul clasei a 12-a mºam razgandit brusc si am ales stiinte juridice. Am terminat si miºam dat seama ca, visul meu a ramas neimpliniti si incepea sa ma roada din ce in ce mai tare.
Si atunci la fel de brusc cum am renuntat, am inceput sa fac medicina veterinara happy
Si acum ma simt cea mai implinita!

| Marii a răspuns:

Vreau sa ajung in criminalistica, visul meu mai mare e sa ajung in criminalistica in NY. happy

| Lary a răspuns:

Pai pana anul trecut vroiam criminalista, acum m-am razgandit si vreau biolog marinbig grin

| 4LeafCloves a răspuns:

Eu tot arhitect vreau :d.
Asta pentru că îmi place să desenez și pentru ca mi-se pare destul de potrivit pentru mine.

| me_3408 a răspuns:

Designer de haine, case etc sau actrita big grin cand eram mica vroiam sa fiu vanzatoare laughing vedeam ca au multi bani laughing ce vremuri laughing