| kate68 a întrebat:

O intrebare... dau funda pentru cel mai bun si explicit rasp.
stie cineva cum as putea sa am un blog...adica eu cred ca e un site unde tu impui sbiectul iar ceilalti comnteaza
vreau si eu sa am asa ceva
costa bani? adica sper ca nu eu am doar 13 ani...sad
vreau si eu blog
ma poate ajuta cineva va rog.mersi mult pentru raspunsurile viitoare date

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Intra pe www.blogspot.ro sau www.wordpress.com. Dai la sing up sau creeaza blog (pe blogspot) si urmeaza pasii de acolo.
Numai bine! :]

1 răspuns:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da te ajut eu dar trebuie sa imi dai id tau ca nu pot sa explic aici