| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti si an nou fericit! am o intrebare la cine stie am nevoie de calendarul ortodox 2012 sa-l descarc ca nu sunt in tara si nu am de unde sa iau dar va rog site ce se poate descarca va rog.mersi

3 răspunsuri:
| MrsC a răspuns:

Http://admd.info/calendar_anual.php iar daca vrei sa-l tragi a imprimant, du-te pe google imagini si selecteaza o dimensiune :D

| x0x0girlm3 a răspuns:

Http://www.calendarulortodox.ro/ sper sa iti fie de ajutor;) daca da funda :)