| anonim_4396 a întrebat:

O întrebare.De ce nu mi se vede poza de la avatarul TPU? Am adăugat-o de 20 de ori şi tot nu mi se vede.adică la mine nu se vede.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa o poti vedea in profil in aceasta noapte sau maine dimineata.

| PatyKan a răspuns:

Eu o vad happy
E un baiat brunet, cu ochelari, cu un pahar in mana ce sta in fata unei oglinzi sau ceva de genu', nu?

| ÈριcĿ a răspuns (pentru PatyKan):

Da happy, doar că nu stă în faţa unei oglinzi.mai e un băiat lângă el.Se vede pe jumătatewinking

| Mann02 a răspuns:

Pune poza si asteapta o zi, ca o sa se vada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Si eu vad un baiat brunet, si o freza ciudata, care se uita in oglinda si tine un pahar in mana.
Pa.

| ÈριcĿ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se uită în oglindă...Şi în legătură cu freza... explică-mi ce înseamnă la tine o freză normală, ciudată ţi se pare că e pentru că are părul ciufulit?