| SorinelF86 a întrebat:

O intrebare pentru fete, cand va uitati pe Facebook sau pe alte siteuri de socializare la pozele baietilor, ce vi se pare sexy si atragator? daca aveti vreun crush secret ce poze va doriti sa posteze?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am crush secret si nici nu am avut.Mereu le-am spus si altor persoane de cine imi place.
Prima oara cand ma uit la poza unui baiat evident ca ma uit la fata lui si daca mi se pare dragut mai dau sa ma uit si la restul pozelor.Mi se pare atragator parul, ochii, buzele, corpul si uneori si rareori ma mai uit la hainele cu care erau imbracati.

| SorinelF86 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns

| deeeaqq a răspuns:

N am craş sercet, majoritatea pr ştiu de el.
Doresc să posteze poze cu el, logic, pentru că iese drăguţ şi mai dau şi eu ador, ncsf.

Îmi place totul la el, e goals. love struck

| SorinelF86 explică (pentru deeeaqq):

Si ce poze ai vrea sa posteze mai des?

| deeeaqq a răspuns (pentru SorinelF86):

Poze cu el, lol.
Doar n-aș vrea să posteze poze cu stâlpi sau copaci.