| Mario1994 a întrebat:

O mama isi loveste fiul fara motiv, se poate numi mama? Credeti ca pe copilul nu il doare ca propria mama il loveste? Ce mai poti zice? Trist.

8 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Unde dă mama, crește, se spunea când eram eu copil. Asta e țara în care bătaia e ruptă din rai, ce mai poți spune? L-a pocnit în avans, probabil ori, așa cum spunea o vecină de-a mea (în timp ce-l urechea pe fiu-său), ai făcut tu ceva rău pe ziua de azi, drace!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pe mine ma caftea ca sa nu mai fac prosti si prin felul asta ii stiam si de frica si o si respectam pe mama si uite ca am ajuns un baiat cuminte, linistiti cu multa rabdare si nu in ultimul rand foarte parsiv https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| StrongHeart a răspuns:

Daca atat o duce capu' sa faca ce vrea...Totusi copilu' ala o sa creasca si o sa tina minte si o sa-l afecteze.
Dar de ce te stresezi pe chestiile astea? Gandeste pozitiv!

| Mario1994 explică (pentru StrongHeart):

Pentru ca e vorba despre varul meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mario1994):

O bataie cu mottoul:
eu te-am facut, eu te omor
Copii is victimele obisnuite ale certuriilor din familie, fiind neputinciosi in a se apara, sau a spune ca nu e OK. devin sacul de box, tratamentul :destresarii " a mamelor

| Endoryus a răspuns:

Am vazut chestii si mai rele de atat.
Chiar nu avea nici un motiv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate si mai rau