| Larry12 a întrebat:

Imi place de un baiat e cu 2 ani mai mare si el ma cunoaste.
dar pe toate fetele le loveste. nu pot zice ca pe mine nu ma loveste dar nu ma doare pe celelalte fete le doare rau.
Credeti ca ma place?
am sanse la el?
eu sunt capricorn. el e scorpion
fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau, dar ce bine e crescut. Javră misogină.
Dă-le dracului de zodii. Tu vrei să fii cu un bătăuș căruia să îi pese numai de el. Bine, dar crede-mă că te va răni tare, nu te aștepta la prea multe declarații/dovezi de dragoste. Dacă dă în tine...ciudat mod de a-ți arăta afecțiunea laughing. Adică dacă te-ar plăcea, s-ar gândi că pe tine te doare, că te rănește și că e needucat că dă în fete.
N-ai nicio șansă, fată. Ai șanse doar dacă te oferi ca sac de box.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum va intelegeti poate o sa va fie bine sau rau cine stie.

| moonY a răspuns:

nu te place, esti tu mai rezistenta.
cat despre 'sansele la el'... va potriviti perfect. daca esti nichita

| didiDia a răspuns:

Cum poate sa-ti placa un om violent? Chiar nu inteleg. Mai bine te-ai orienta spre un baiat bland si bun, nu spre un bataus.

| cryssa a răspuns:

Vrei sa fi cu un tip care te bate, dar nu la fel de mult ca pe celelalte fete? esi masochista sau ce dracu?laughing)

| AdY a răspuns:

Cu cit mai tare te bate cu atit mai tare te iubeste. iubirea doare

| Elena_9049 a răspuns:

M-ai mult ca sigur. Dupa cum putem observa lucru asta te-a impresionat si acum iti place si tie de el? lovindu-te dar nu asa rau, te rog frumos sa te iubesti m-ai mult, persoana asta nu merita prea mula atentie, succes

| rila a răspuns:

Eu cred ca te place. incearca si tu sa vorbesti cu el daca il placi si vezi ce intentii are. daca te place cu adevarat se poate sa te plesneasca, asa s-o excita el. daca iti place mult de el baga-i un deget in ochi. bafta!

| v1rUsSs a răspuns:

Nai happy funda?

| Codrinash a răspuns:

Depinde cat de tare te loveste... daca o sa iti dea un picior in cap, e sigur ca te doreste laughing

| JenniferJannet a răspuns:

De obicei asa se manifesta baietii.le fac rau fetelor.in special celor carora le place.Nu prea cred ca te cam place...dar cand o sa creasca si o sa devina mai matur thumbs up poate ca da.

| Aleeddia a răspuns:

Daca stai cu el o sa incasezi si portia lor? Cum sa iti placa asa un imbecil?