| valerian94 a întrebat:

O minca intrebare credeti ca Romanii se vor trezi la realitate ca sa schimbe ceva in tara? In momentul de fata ce se intampla in tara este foarte rau dar nimeni nu face nimic ca sa schimbe ceva,, nu mai intru in detalii ca scriu mult si pe multi ii plictiseste" dupa parerea mea nu sau cu putin noroc in urmatori 5-10ani.Astept si parerile voastre.

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Depinde de mentalitatea fiecărui, şi depinde de cine va fi preşedinte... Şi pana mea... depinde de noi!

| denysabs a răspuns:

Poate se vor destepta dupa ce taa va fi in criza totala iar oameni nu vor mai avea ce manca