| Anonymous56 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa se schimbe in Romania si romanii in ce fel ca strainii sa nu mai vorbeasca intr-un fel mai putin sau mai mult jenant despre tara noastra?
-lipsa de ocupatie(vreo idee? laughing )

3 răspunsuri:
| barbiedoll_2931 a răspuns:

Tot... suntem mult prea jos fata de alte tzari dar in primul rand l'as schimba pe Basesq pentru ca jegosu vrea sa ne bage in razboi de milioane de euro sh o sa ajungem saraci de o sa ne omoram pe strada ca nu avem ce mank

| 34588773 a răspuns:

Asta este un capitol vast si fara sfarsit si nu vreau sa fiu pesimist in ceea ce priveste Romania doar ca de ceva timp avem o evolutie descendenta si nu vad cale de intoarcere...asa ca suntem in masura sa fim caracterizati jenant de catre occidentali in special.

| gabytza99 a răspuns:

Avem un relief frumos dar nu ne putem abtine sa-l poluam.Nu vreau sa par prea ecologista (si eu am o mare lipsa de ocupatie acum rolling on the floor) dar am putea ajuta ca Romania sa refie,, tara naturii''.Ar trebui ca romanii sa consume zilnic pastile de nervozitate pentru a evita tot felul de suparari, necazuri etc.In cazul copiiilor(ei nu pot consuma chiar orice pastile de nervozitate) ar trebui sa evite conflictele si cuvintele vulgare. Asta este un inceput pentru o viata mai linistita, lipsita de orice pericol sau suparare...credrolling on the floor