| împreunăfacembine a întrebat:

O părere chiar contează. Am făcut 11 ședințe de condus. Instructorul mi-a zis ca am 14 ședințe cu el și a 15 a e cu polițistul (traseul). Tot instructorul a zis ca o ședință dureaza 1 ora și 30 de min, dar el niciodată nu m-a ținut mai mult de 1 ora și maxim 5-10 minute. Acuma mi-a zis (mai am doar 3 ședințe cu el) ca este necesar sa îmi cumpăr ședințe în plus, deoarece nu ma descurc bine și s-ar putea sa pic traseul.

Ce părere aveți?

1 răspuns:
| aDEeLAa a răspuns:

Cam asa se intampla... Tu simti ca te descurci? Intelegi ceva din ce iti explica?
Poti sa iei ore suplimentare cu el, dar poti sa il intrebi daca nu te-au ajutat 14 sedinte de ce crede ca te-ar mai ajuta inca 3 sedinte? Sau poti sa iti schimbi instructorul ( mai multi bani, dar poate mai multe sanse... ) sau sa iei ore suplimentare mai multe cu altcineva si dupa ce inveti cu altcineva 2 ore suplimentare inainte sa dai traseu cu el pe masina lui. Oricum ar fi, succes!