| SuperGirl1 a întrebat:

O prietena e indragostit de un tip. Acesta nu o baga-n seama. Ce sa faca?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Faza e ca ori baiatu [nu se simte atras de ea ] ori nu stie

| SuperGirl1 explică (pentru DarkAngell):

Baiatului nu-i place nici 1% de ea. Dar fata aia e obsedata de el.

| DarkAngell a răspuns (pentru SuperGirl1):

Atunci... si pe mine ma enerveaza obedatele fara suparare...si unele dintre voi ziceti o prietena dar sunteti voi deci. ar fi mai bine sa il cuceresti

| PotcaPădurii a răspuns:

Sa se cupleze in mintea ei cu el si sa ramana fericita pentru totdeauna alaturi de un personaj imaginar creat dupa modelul in carne si oase care n-o baga in seama. Hepi end!
Sau poate sa incerce sa nu se mai gandeasca la el. Oricum ii va pieri dragostea dupa ceva timp...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

S-ar putea ca baiatul sa nu fi priceput asta, ori sa nu se simta atras de ea.In primul caz ar trebui sa,, deschida,, cateva cai de dialog cu el.Ar pute sa-i ceara ajutorul intr-o problema inventata, o carte, ori sa-l roage s-o insoteasca undeva. Avand mai mult timp un dialog, lucrurile se pot simplifica.In al doilea caz, n-ar trebui sa insiste, pentru ca intr-o relatie atractia trebuie sa fie reciproca.

| xForSmile a răspuns:

Stiu cum e... Cred ca toti mai patim si lucruri de genu. Trebuie sa se puna in vorba cu el, sa ii devina prietena (doar nu vrea sa ii spuna buna si el sa o sarutelaughing ) Sa vorbeasca cu el sa glumeasca... Si odata cand vor fi numai ei doi poate poate se infiripa ceva. cine stie! Ii urez mult succes happy :*