| Xexexexexer a întrebat:

O prietena urmeaza sa aiba un bebelus si e genul de persoana care nu duce lipsa de nimic si deja cumpara lucruri pentru copil. Ce as putea sa ii iau cadou in acest caz? Nu am nicio idee si trebuie neaparat sa ii fac un cadou.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ar fi mai intelept sa o intrebi ce isi doreste, ce are nevoie.In astfel de situatii toata lumea se concentreaza pe copil, dar eu te sfatuiesc sa te concentrezi pe prietena ta, asadar alege ceva pentru ea, nu lucruri ci o experienta, poate un voucher la un salon, pentru masaj sau orice altceva.Gasesti multe idei pentru toate buzunarele daca tastezi pe google vouchere cadou/card cadou/ gift card.

Iti recomand sa citesti si aici, apoi sa-i trimiti si ei, sa distribuie pentru cunoscuti:
https://www.facebook.com/......7533467316