| Meganos a întrebat:

O problema ce nu o pot rezolva! Mi-a disparut icoana de volum din bara colt dreapta jos am incercat sa o activez e dezactivata si nu da posibilitatea de activare. Ce pot face? am windows 7.Am intrat cu clic dreapta pe ceas si data, proprietati am vazut grila zice ca nu e activa si nu pot activa ca nu ma lasa.Ast un raspuns urgent cine stie, funda.

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Da click dreapta pe bara de stare (taskbar, bara de jos), properties, customize si verifica la volume sa nu fie ascuns. De asemenea poti sa bifezi 'always show icons and notifications' si o sa-ti apara toate insirate pe bara de jos. Succes!