| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la laptop. In bara de jos nu mai imi apare iconita de la volum. Si ami intrat la proprietati si imi zice ca iconita de la volum este "off" dar nu pot sa o pun "on". Ce sa fac ca sa apara din nou? Funda. Mersi.

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Mergi la Control Panel\All Control Panel Items\Notification Area Icons
Click pe "Turn system icons on or off".
Poti alege de acolo ce vrei sa se vada sau dai click pe "Restore default icon behaviors"

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Asta e pentru w7. Ca sa intri la Control Panel\All Control Panel Items\Notification Area Icons, poti da click dreapta in bara de jos, apoi Properties, Customize sau deschizi Windows explorer, dai un click in bara de adrese si un paste cu Control Panel\All Control Panel Items\Notification Area Icons si un click pe sageata verde.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Click dreapta în zona notificărilor-Customise notification area-caută Volume - setează pe show icons and notification.