| anonim_4396 a întrebat:

O relatie poate exista numai cand baiatul pune mana pe fata si zice "draga mea"in fata cunoscutilor ei? Si apoi cand ea vorbeste cu cineva random de pe net sa iasa afara (o persoana nepotrivita de relatie), el isi aduce iubita sa ii faca scandal, de ce? De ce nu a scos-o el afara daca pe ea e vroia, de ce pe fata aia sa-i faca asa? Daca el e iubitul ei, ea cum ar trebui sa fie cu el cand el doar ii face asa in fata altora?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O relatie este cand cei doi se iubesc ^^

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Si de ce trebuie sa se iubeasca distrugand viata fetei singure? De ce nu o lasa sa aiba si ea viata fara ei, de ce trebuie sa ii faca asa?

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu trebuie sa o distruga, depinde cum privesti lucrurile. Poate doar ea considera ca ei fac asta.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ii strica imaginea publica, toata lumea o arata pe fata cu degetu intepreteaza comportamentul absurd al baiatului.

| MPersephone a răspuns:

Cine te-a ranit?

| anonim_4396 explică (pentru MPersephone):

Ce scrii? Ce problema are el de face asa, de ce nu ma ignora el de ce imi face asa mie. Si cum ar trebui sa am o viata proprie cu astia pe mine? Am omis scandalul care mi-l aduce si acasa, stiu ca trec anii ca eram copii.

| MPersephone a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am idee despre ce vorbesti. Daca ai scrie mai coerent si ai explica mai bine, poate ai avea raspunsuri de calitate. Nu-mi scoate mie ochii ca nu stiu cine ti-a facut nu stiu ce.

| anonim_4396 explică (pentru MPersephone):

E totusi interpretarea mea, nu ma cert cu nimeni aici, daca asa vi se pare.

| Alexxedug a răspuns:

Cam frustrat tu