| graworu a întrebat:

Oamenii de la Constanta mananca doar peste? Eu cand am fost la Constanta am mancat doar peste.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt satui de peste. Mananca si ei ca restul.

| graworu explică (pentru suntserios):

A ok imi faceam griji ca mancau doar peste

| RAY a răspuns (pentru graworu):

Ce e rau in asta? Popoarele consumatoare de peste traiesc cel mai mult si nu au boli cardiovasculare, bravo lor sa consume zilnic

| callerofthestorms a răspuns (pentru RAY):

Foarte adevarat! Multumim mult, Ray.

| graworu explică (pentru RAY):

Ma gandeam ca daca mancau doar peste nu stiau ce gust are alta mancare si ma facea cam trist.

| RAY a răspuns (pentru graworu):

Esti troll? Ce e trist? Pestele este cea mai sanatoasa carne si cele mai mari civilizati consumau multe peste,egipt Grecia, roma, sumerieni, evrei chinezi, japonezi, spanioli si inca cate

| graworu explică (pentru RAY):

Doar gandindu-ma ca constantenii nu au gustat nimic in afara de peste mi se face mila.

| callerofthestorms a răspuns:

Peste?