| Cadar_Alexandra_1992 a întrebat:

Oamenii se pot reincarna?

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu.

| OnuOnulică a răspuns:

In viata reala nu pot face asa ceva...doar in filme e posibil.

| Felys a răspuns:

Nu are sens sa speri in prostii din astea, traieste-ti viata asta cat mai bine pentru ca alta nu exista

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Nimeni nu știe ce se poate și ce nu se poate întâmpla după moarte, deci orice răspuns la o întrebare de acest gen este bazată strict pe păreri personale, și nu pe fapte concrete.

| AlexDanNeacsu568 a răspuns:

Daca tereferi la zombi, nu! Dar comform bibliei toti oameni "buni" credinciosi vor veni din ceruri alaturi de Isus dupa "sarsitul lumi"

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AlexDanNeacsu568):

Minciună mare, nimeni nu merge in cer.