| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Oare cate dintre voi ar accepta? https://youtu.be/KqsAOMUlZPU
la noi toti sunt foarte reci cand nu cunosc pe cineva, au tendinta de a-l respinge imediat... am vazut multe clipuri de genul asta din america sau uk, olanda, dar acum il vad si pe asta din ucraina si nu-mi vine sa cred, oare doar noi si popoarele nordice sa mai fim atat de respingatori?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Eu nu o să mă refer la cele când îi oferă ceva, un trandafir de exemplu pentru că așa va fi mai simplu, oarecum mai romantic și ar accepta mai ușor. Mă refer strict la cele cu un simplu sărut.

N-o să meargă niciodată. Românii sunt prea proști și nu sunt capabili să mențină o glumă. Nu mai spun că atunci când văd o cameră de filmat fug de ea ca dracu' de tămâie. Oricum, dacă ar accepta o fată, în gândul celorlalte invidioase de lângă ea, o să fie mereu același cuvânt " curva ". Da nu s-ar ajunge până acolo, probabil am vedea întrebări pe TPU "Azi a venit un baiat la mine și a vrut să mă pupe. Îl iubesc enorm și nu știu ce să fac."

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

"Românii sunt prea proști și nu sunt capabili să mențină o glumă."- Vaaai, ce gluma buna. Asa e, suntem prea prosti. Noroc cu cei ca tine.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Nu la asta mă refeream, lol.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Hm.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Si la ce se presupune ca te-ai referit?

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Nu contează, ignoră-mi răspunsul, facem aici chat degeaba.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Asta e un mod dragut de a spune: "Nici eu nu stiu". In fine, ok.

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu, nu as accepta asa ceva. Pentru mine "sarutul" e ceva special, ceva ce il impartasesti cu persoana iubita, nu cu un tip pe care il vezi prima oara pe strada. Nu e vorba de raceala, e vorba de demnitate si de ce reprezinta pentru fiecare "sarutul". Daca tie iti place sa te lingi cu necunoscuti/e pe strada, e ok, gusturile nu se discuta. Era mult mai dragut daca era o imbratisare.

https://www.youtube.com/watch?v=lbOI0fASw3w
https://www.youtube.com/watch?v=hN8CKwdosjE

| AirănMeidăn a răspuns:

*11 year old fapping*

| Th3AbSinTh3 explică (pentru AirănMeidăn):

Nu trebuie sa ne spui si noua ce faci tu cu becu stins si volumu aproape pe mut

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

ioi dar de unde stii deja ma sperii m8