| alinahsm2000 a întrebat:

Cred ca îl știți pe Post Malone, oare se drogheaza? Am văzut câteva clipuri in care avea niste reacții ciudate... unii zic ca sora lui a murit, dar din cate am înțeles nu are

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Toate vedetele se droghează.

| Quez77 a răspuns:

Buna, am vazut si eu cateva videoclipuri de genul. Sansele cael sa se drogheze sunt foarte mari avand in vedere reactiile pe care le avea in ce am vazut eu. Multe dintre persoanele pe care le admiram au viata facuta 99% publica iar pe langa asta banii nu sunt o problema, asta ma face sa cred ca tot mai multi cauta "fericirea" in lucruri de genul. E bine sa-i admiri, dar ia ce e bun de la ei.