| bradysandro a întrebat:

Oare ce inseamna cand visezi ca niste pasari iti intra in casa?

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Prostii asta înseamnă, și minciuni în care crezi la greu.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Inseamnă două lucruri: Ori iți cumperi lunetă, ori te gandești cu ce să iei câcărezul pe care l-au lăsat, in caz ca te invadează.

| missmine a răspuns:

Uita-te aici http://www.portal-info.ro/dictionar-de-vise/semnificatie-pasari-4176.html sau daca visezi ca o maninci, inseamna bucurie; daca o prinzi, semn de noroc; daca o vezi stind, veselie; daca zboara, vei primi o veste neasteptata. funda te rog?