| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce cred unii ca daca ma ignora (daca-mi dau ignore pe TPU, pffff!) ma apuc de plans, crize sau altele? Nu cumva frustrarea e de partea lor si simt o multumire cand simt ei ca mi-au facut un "rau"?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asa pare.Dar cei carora le-ai raspuns iau mesajul ca atare.Deci exact ceea ce vad.Deci pe viitor incearca sa iti modifici putin stilul de raspuns.Un sfat prietenesc.Am sa te adaug ca prieten(a).

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am urmarit cateva din raspunsurile date de tine.Cred ca unii din cei carora le-ai raspuns au dreptate ca iti dau ignore.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

La prima vedere asa pare... dar nu e.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Dario, multam fain, dar eu deja am trimis mail sa mi se stearga contul deci...ar fi degeaba.
Iti doresc toate cele bune si distractie faina atat pe TPU cat si in afara de TPU. NUmai bine!

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc.Si tie la fel, LaLa.Numai bine.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa pare.Dar cei carora le-ai raspuns iau mesajul ca atare.Deci exact ceea ce vad.Deci pe viitor incearca sa iti modifici putin stilul de raspuns.Un sfat prietenesc.Am sa te adaug ca prieten(a).

| TraficDeMentosane a răspuns:

Da, orice este posibil, poate ca unii sunt frustrati, dar este posibil ca ei sa vrea pur si simplu sa te ignore, fara motiv. Daca asta oricum nu te raneste, eu zic sa nu le dai importanta acestor persoane happy.
Succes!

| WhatheWow a răspuns:

Poate ca doar vor sa te ignore?!

Răspuns utilizator avertizat